PROMOSYONLAR
WeWay Balayı Promosyon Listeleri
Yer yüzündeki cennet Maldivler'den Pasifik'in incisi Bora Bora'ya, vahşi doğada romantizmin adrenalinle buluştuğu Afrika'dan Uzakdoğu'nun gizemli destinasyonu Bali'ye...dünya üzerinde birçok farklı destinasyonda balayı çiftleri için dizayn edilmiş prestijli resortlar bulunmaktadır. Eşsiz güzellikteki bu prestijli resortların mevsimsel ve periyodik olarak yayınlamış oldukları promosyonlar WEWAY tarafından güncel hali ve tüm detayları ile sunulmaktadır.
Destinasyonlardan Size Uygun Olanı Seçiniz.
Cheval Blanc Randheli
Infinite Bliss

Maldivler'in en yeni gözdelerinden Cheval Blanc Randheli, kesinlikle beklentilerinizin üzerinde. 4 Gece Kal-3 Gece öde veya 7 Gece Kal-5 Gece öde promosyonları Cheval Blanc Randheli'yi hiç olmadığı kadar cezbedici kılıyor. 

Geçerlilik Tarihi: 19 ARALIK 2019
Six Senses Laamu
30 More Reasons

Six Senses Laamu...Her balayı çiftinin rüyası. Konaklama tarihinden 30 gün öncesinde gerçekleştirilen rezervasyonlar için oda fiyatı üzerinden %30 indirime ilave olarak %10 erken rezervasyon promosyonu uygulanmaktadır.

Geçerlilik Tarihi: 20 KASIM 2019
Gili Lankanfushi Maldives
Early Bird Offer

Gili Lankanfushi Maldives...Erken rezervasyon indirimi, bu ultra lüks tesisi, çok daha cazip hale getiriyor. Gerçekleştirilecek rezervasyonlar için villa fiyatı üzerinden %20-%25 erken rezervasyon indirimine ilave olarak Yarım Pansiyon konsepte ücretsiz upgrade uygulanır. 

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
Como Maalifushi
Complimentary Night

Maalifushi By Como...zarafet, mahremiyet, lüksün kusursuz birleşimi. 4 Gece Kal-3 Gece Öde promosyonu, bu ultra lüks tesisi çok daha fazla cazip hale getiriyor.

Geçerlilik Tarihi: 22 ARALIK 2019
Niyama Private Island Maldives
High & Shoulder Early Bird Exclusive 2019

Maldivler'in en prestijli tesislerinden Niyama Private Island. Minimum 3 gece konaklamalar için villa fiyatı üzerinden %35 indirime ilave olarak Yarım Pansiyon konsepte ücretiz upgrade ve yine villa fiyatı üzerinden %10 özel indirim uygulanır. 

Geçerlilik Tarihi: 22 ARALIK 2019
Baros Maldives
Baros Escape 2019

Baros Maldives...Maldivler'in en romantik tesislerinden bir tanesi..Villa fiyatı üzerinden uygulanacak %30 indirim, misafirlerin Baros Maldives'i tercih etmeleri için fazlası ile yeterli bir neden.

Geçerlilik Tarihi: 31 EKİM 2019
Jumeirah Vittaveli Maldives
Early Bird Discount

Dünyanın en iyi balayı oteli: Jumeirah Vittaveli...Villa fiyatı üzerinden %30 indirim+Yarım Pansiyon konsepte upgrade promosyonu oldukça cazip.

Geçerlilik Tarihi: 22 ARALIK 2019
One&Only Reethi Rah
Reethi Island Indulgence

Birçoğuna göre Maldivler'in en iyi tesisi: One&Only Reethi Rah. 4-6 Gece konaklamalar için %25, 7 gece ve daha fazla konaklamalar için %30 villa fiyatı indirimi.

Geçerlilik Tarihi: 16 ARALIK 2019
W Maldives
Early Bird Offer

Maldivler'de tamamen farklı bir konsept: W Maldives...Konaklama tarihinden 90 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlar için villa fiyatı üzerinden %25 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 31 ARALIK 2019
Naladhu Private Island
Stay Longer Offer

Naladu Private Island...Mahremiyet kriteri arayan misafirler için Maldivler'deki ilk tercih olmaya aday. 3-6 Gece konaklamalarda %25, 7 gece ve daha fazla konaklamalarda %30 villa fiyatı üzerinden indirim.

Geçerlilik Tarihi: 08 OCAK 2020
Maia Luxury Resort&Spa
Free Night Offer

Seychelles'in en prestijli resortu. Maia Luxury Resort&Spa. 7 Gece Kal-6 Gece öde veya 10 Gece Kal-8 Gece öde promosyonu Maia Luxury Resort&Spa'da konaklamak isteyen misafirler için oldukça cazip.

Geçerlilik Tarihi: 31 EKİM 2019
Banyan Tree Seychelles
Rolling Early Bird Special

Kusursuz Hint Okyanusu manzarasını ayaklarınıza getiren Banyan Tree Seychelles...Konaklama tarihinden 90 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlarda villa fiyatı üzerinden %35 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 31 EKİM 2019
Four Seasons Secyehelles
Stay Longer Offer

Prestijin kalite ve konfor ile buluştuğu nokta: Four Seasons Seychelles. 7 Gece kal-6 Gece öde promosyonu kaliteyi daha uygun koşullarda ayaklarınıza kadar getiriyor.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
North Island Secyehelles
Stay 7 / Pay 6 Offer

Bir resorttan çok daha fazlası: North Island Seychelles.7 Gece Kal-6 Gece öde promosyonu North Island deneyimi yaşayabilmeniz için oldukça davetkar.

Geçerlilik Tarihi: 22 ARALIK 2019
Constance Lemuria Seychelles
Seasonal Offer

Praslin Adası'nın incisi: Constance Lemuria. Konaklama Tarihinden 45 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlar için oda fiyatı üzerinden %30-%35-%40 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 22 ARALIK 2019
Raffles Seychelles
Discount Offer

Praslin Adası'nın en yeni gözdesi: Raffles Praslin Seychelles. 4-6 Gece konaklamalarda villa fiyatı üzerinden %15; 7-9 gece konaklamalarda villa fiyatı üzerinden :%20; 10 gece ve daha fazla konaklamalarda villa fiyatı üzerinden :%25 indirim uygulanır.

Geçerlilik Tarihi: 31 EKİM 2019
Four Seasons Resort Bora Bora
Second Night Free

Bora Bora'nın eşsiz güzellikteki incisi: Four Seasons Bora Bora. 2 Gece Kal 1 Gece Öde promosyonu tatilinizi bu eşsiz tesiste geçirmeniz için oldukça cazip.

Geçerlilik Tarihi: 31 MART 2020
The St. Regis Bora Bora Resort
Taste of Luxury S4P3

Bora Bora'nın lüks ada yaşantısını St. Regis Bora Bora ile yaşayın. 4 Gece Kal - 3 Gece öde promosyonu keyfinize kefiy katacak.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
Le Meridien Bora Bora
Early Bird + 90Days

Egzotik Lüks'ü Le Meridien Bora Bora ile yaşayın. Konaklama tarihinden 90 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlarda villa fiyatı üzerinden %30 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 31 MART 2020
Intercontinental Bora Bora & Thalasso Spa
Early Bird + 90 Days

Pasifik'in incisi Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa. Konaklama tarihinden 90 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlarda villa fiyatı üzerinden %20 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 31 EKİM 2019
Conrad Bora Bora Nui
Honeymoon

Lüks'ün Bora Bora'daki tarifi: Conrad Bora Bora Nui. Balayı çiftleri için villa fiyatı üzerinden %15 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
Intercontinental Bora Bora Le Moana Resort
Early Bird + 90 Days

Pasifik'in incisi: Intercontinental Bora Bora Le Moana Resort. Konaklama tarihinden 90 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlar için villa fiyatı üzerinden %20 indirim uygulanır.

Geçerlilik Tarihi: 31 MART 2020
One&Only Le Saint Geran
Honeymoon Offer

Mauritius'un ikon oteli: One&Only Le Saint Geran. Villa fiyatı üzerinden %30 Balayı indirimi.

Geçerlilik Tarihi: 08 OCAK 2020
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Honeymoon Offer - %35 Savings

Cenneti Andıran Lagon'un kıyısında gizlenmiş bir vaha: Four Seasons Resort Mauritius at Anahita. Villa fiyatı üzerinden %35 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 25 ARALIK 2019
Shangri-La's Le Touessrok Resort&Spa
Honeymoon Offer - %30 Off

Mautirius'un gözdesi: Shangri-La's Le Touessrok. Balayı çiftlerine villa fiyatı üzerinden %30 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
The Oberoi Mauritius
Value Added Offer

Günbatımı kıyısındaki cenner: The Oberoi Mauritius. Balayı çiftleri için villa fiyatı üzerinden %50 indirim.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019
Anantara Kihavah Maldives Villas
Saving of %40

Maldivler'de balayı hayal eden çiftlerin gözde resortu Anantara Kihavah. Mahremiyet, Lüks, sayısız aktivite ve muazzam bir reef alanı ile Anantara ihavah tüm ihtişamı ile Baa Atol'de yükseliyor. 


Overwater Pool Villa ve Beach Pool Villa oda tipileri için uygulanacak %40 indirim, Anantara Kihavah'ı diğer tüm tesislerden bir adım öne çıkarıyor.

Geçerlilik Tarihi: 20 ARALIK 2019