TURKS & CAICOS
19:50
Romantizmin En Prestijli Hali; Turks&Caicos
Gidilecek En İdeal Aylar

Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,

Doğal ve el değmemiş plajlar, şnorkel,  yüzme ve dalış, ıssız caylar, ışıltılı turkuaz okyanus, serinletici esintiler, yıldızlı geceler, mükemmel oteller ve olanaklar ile Türk ve Caicos Adaları'nın dost canlısı insanları, evlilikler ve balayı çiftleri için mükemmel bir yer. 40'tan fazla adadan oluşan Turks&Caicos Scuba Diving aktivitesi ile oldukça meşhurdur. 

Alize rüzgarlarının etkisinde yılın her ayında ılıman iklime sahip olan Turks&Caicos'ta Haziran-Kasım ayları kasırga riski taşırken; Şubat-Mayıs ayları ise "best time to go"-seyahat için en doğru mevsim özelliği taşımaktadır. Turks&Caicos, yalnızca 8 tanesi yerleşik olan 40 farklı ada ve caydan oluşmaktadır. Adalar topluluğu Turks&Caicos'un turistik merkezi olan Providenciales'ten sakin ve bakir Kuzey ve Orta Caicos adalarına, tarihi Başkenti Grand Turk Adasına; her biri farklı bir deneyim ve benzersiz bir karakter sunuyor ancak hepsi yıl boyunca harika bir iklim, plajlar ve su altı aktiviteleri sunmaktadır.

Adalar topluluğu Turks&Caicos'ta dünyaca ünlü tesisler Providenciales ve Grand Turk adalarında bulunmaktadır. Providenciales'e haftanın her günü, British Havayolları ile Londra aktarmalı; Türk Hava Yolları-JetBlue Havayolları ortak uçuşu ile New York aktarmalı uçuş gerçekleştirilebilir. Turks&Caicos'un bir diğer turizm merkezi Grand Turk'e Providenciales'ten haftanın her günü Air Turks&Caicos Havayolları  uçuşu ile veya feribot ile ulaşılabilir. Turks&Caicos'ta havalimanından resortlara transferlerniz özel lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm iletişim bilgilerinizi bırakın, seyahat danışmanlarımızla mesai saatleri içerisinde size ulaşalım. Turks&Caicos Balayı Turu detayları hakkında bilgi verelim, balayınızı istediğiniz gibi özelleştirelim veya size uygun yepyeni bir balayı programı hazırlayalım.

Turks&Caicos'ta Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Soru Mu Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 212 442 44 22

Turks & caicos’de Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Mı Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 (212) 939 6254

Başkent Nüfus Yüz Ölçümü
Cockburn Town 34.446 616,3
Amanyara
Havalimanına 15,5km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
COMO Parrot Cay
Havalimanına 27km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Grace Bay Club
Havalimanına 12,3km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Seven Stars Resort
Havalimanına 11,6km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Point Grace
Havalimanına 11,5km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Beach House Turks and Caicos
Havalimanına 8,1km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Ambergris Cay
Havalimanına 80km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI