SAINT BARTS
02:31
Karayipler'deki saklı Cennet; St Barts
Gidilecek En İdeal Aylar

Ocak,Mart,Nisan,Mayıs,Aralık,

Volkanik kökenli olan Saint Barts Adası, Venezuela'nın yaklaşık 800 metre açığında; Küçük Karayipler takım adalarının en kuzeyinde yer alır. Başkenti Gustavia olan ada; doğal güzelliğinin yüksek binalarla bozulmasına ve aşırı yoğun turist ulaşımmına imkan vermemesi ile diğer Karayip adalarından farklıdır.Adını, ülkeyi 1496 yılında keşfeden Christopher Colombus'un kardeşi olan Bartholomew'den alan bu küçük ada ülkesi, romantik bir tatil arayan ve bu tatili de gözlerden uzak geçirmek isteyen çiftlerin en gözde mekanı konumundadır. Jet sosyetenin kış üssü olarak da bilinen St Barts'da  Aralık-Nisan ayları kuru mevsimi, Mayıs-Kasım ayları da yağmurlu mevsimi temsil etmektedir. Saint Lucia'yı ziyaret etmek isteyen balayı çiftleri için en ideal sezon şüphesiz Aralık ayı ve Şubat-Mart aylarıdır. Eylül-Ekim-Kasım aylarında yağmur ve fırtına riski oldukça yüksek olan adada birçok butük otel hizmet vermemektedir. En meşhur plajı Saint Jean olan bu küçük ada ülkesinde doğal yapıyı korumak için en fazla iki katlı yapılara izin verilmektedir. St Barts bu özelliği ile diğer tüm Karayip takım adalarından farklılık göstermektedir.

Tüm iletişim bilgilerinizi bırakın, seyahat danışmanlarımızla mesai saatleri içerisinde size ulaşalım.Saint Barts  Balayı Turu detayları hakkında bilgi verelim, balayınızı istediğiniz gibi özelleştirelim veya size uygun yepyeni bir balayı programı hazırlayalım.

Dünyanın en önemli Balayı turizm merkezlerinden Saint Barts'a Türkiye’den Türk Havayolları Jetblue Havayolları ortak uçuşu ile New York veya Boston aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Air France ve KLM Havayolları da Paris ve Amsterdam aktarmalı olarak Saint Saint Barts'a uçuş gerçekleştirmektedir. 

Saint barts’de Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Mı Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 (212) 939 6254

Başkent Nüfus Yüz Ölçümü
Gustavia 7160 25
Eden Rock St Barts
Havalimanına 1,1km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Cheval Blanc St Barts Isle De France
Havalimanına 2,7km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Le Toiny St Barth
Havalimanına 6,4km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI