MAURITIUS
04:51
Taze Aşıkların Adası; Mauritius
Gidilecek En İdeal Aylar

Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,

Mauritius - diğer adı ile Mauritius Cumhuriyeti - Hint Okyanusu'nda Güney Afrikanın doğusunda yer alan mavinin yeşil ile buluştuğu doğal güzellikleri ile meşhur ada ülkesidir. Volkanik faaliyetler sonucunda oluşmuş bu doğa harikası ülkeye;  Mayıs-Ekim ayları arası seyahat için en ideal aylardır. Yağmurlu ve kuru sezon geçiş ayları olan Nisan ve Ekim ayları ise "best time to go" aylarıdır. Tropikal yağmurlar altında az da olsa ıslanmak isteyen çiftler için Mart ve Kasım ayları oldukça elverişlidir.

2012-1015 yılları arasında World Travel Awards tarafından arka arkaya Dünya'nın en iyi balayı destinasyonu seçilmiş olan Mauritius'un başkenti Port Louis'tir. Ülkede adalar arası ulaşım feribot, Hızlı Bot, uçak ve helikopter ile gerçekleştirilmektedir. 

Tüm iletişim bilgilerinizi bırakın, seyahat danışmanlarımızla mesai saatleri içerisinde size ulaşalım. Mauritius  Balayı Turu detayları hakkında bilgi verelim, balayınızı istediğiniz gibi özelleştirelim veya size uygun yepyeni bir balayı programı hazırlayalım.

Dünyanın en önemli Balayı turizm merkezlerinden Mauritius'a Türkiye’den Türk Havayolları direkt uçuş, Emirates Havayolları Dubai aktarmalı uçuş, Airfrance Havayolları  Paris aktarmalı ve KLM Havayolları ise Amsterdam aktarmalı uçuş gerçekleştirmektedir.  Mauritius'a Türk Havayolları direkt uçuşu 10 saat sürerken; Emirates Havayolları'nın, Airfrance Havayolları'nın ve KLM Havayolları'nın aktarmalı uçuşları aktarma süreleri dahil 15-16 saati bulmaktadır. 

Mauritius’de Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Mı Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 (212) 939 6254

Başkent Nüfus Yüz Ölçümü
Port Louis 1.270.000 2.040
Maradiva Villas Resort&Spa
Havalimanına 51km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
One&Only Le Saint Geran
Havalimanına 62,4km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Havalimanına 35km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
Shangri-La's Le Touessrok Resort&Spa
Havalimanına 41,7km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI
The Oberoi Mauritius
Havalimanına 60,7km mesafade Deniz Kenarı, Sahile Sıfır
OTEL DETAY SAYFASI