BORA BORA
30°
15:33
Pasifik'in İncisi; Bora Bora
Gidilecek En İdeal Aylar

Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,

Pasifik'in Kraliçesi: Bora Bora. Dünya üzerinde siyah inci bulabileceğiniz tek yerdir Fransız Polinezyası. Fransız Polinezyası adaları Bora Bora, Tahiti, Moorea ve Papetee'nin de aralarında olduğu birbirinden eşsiz güzelliklere sahip 118 ada ve atole ev sahipliği yapmaktadır. Balayını Tahiti dilinde İLK DOĞUM anlamına gelen Bora Bora'da geçirmek sadece gelin adayları için değil; aynı zamanda damat adayları için de bir rüyadır. Romantizm ve mahremiyet arayan çiftler için Bora Bora'dan daha uygun bir yer bulmak zordur. Pasifik'in berrak suları, palmiyelerle bezeli beyaz kumlu plajları, muhteşem gün batımları ve ultra lüks su üstü bungalovları ile Bora Bora'da geçireceğiniz günler; ömür boyu unutamayacağınız romantik bir macera olarak anılarınızdaki yerini alacaktır. 

İki mevsimin hakim olduğu Bora Bora'da; Kasım-Nisan ayları arası Wet Season ( Yağmurlu Sezon) yani Polinezya Yazı yaşanmaktadır. Kasım-Nisan ayları arası şiddetli fırtınaların, yoğun ve ani yağmurların yanı sıra 30 derece sıcaklık altında boğucu nemin etkisialtında kalan Bora Bora'ya seyahat etmej için en ideal mevsim aralığı ise Mayıs-Ekim ayları arası olan Kuru Mevsim ( Dry Season)'dir. Polinezya kışı olarak adlandırılan bu mevsim aralığında Bora Bora tam anlamı ile doğanın muhteşemliğini gözler önüne sermektedir. 

Tam anlamı ile nefes kesici doğal güzelliğe sahip Fransız Polinezyası'nda dünyanın en meşhur ve sosyetik tesisleri; Bora Bora, Moorea, Papatee ve Moorea adalarında bulunmaktadır. Uluslararası uçuşların gerçekleştiği Papatee'den Bora Bora'ya, Moorea'ya veya diğer komşu adalara yerel uçuş ile veya hızlı bot ile günün her saati ulaşmak mümkündür. Uluslararası uçuşların gerçekleştiği Papetee'ye Air France Hava Yolları ile Paris aktarmalı veya Türk Hava Yolları ile Los Angeles aktarmalı olarak ulaşmak mümkündür. 

Tüm iletişim bilgilerinizi bırakın, seyahat danışmanlarımızla mesai saatleri içerisinde size ulaşalım. Bora Bora Balayı Turu detayları hakkında bilgi verelim, balayınızı istediğiniz gibi özelleştirelim veya size uygun yepyeni bir balayı programı hazırlayalım.

Bora Bora'da Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Soru Mu Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 212 939 62 54

Bora bora’de Balayı Hakkında Aklınıza Takılan Mı Var?

WeWay olarak size yardımcı olmaktan mutululuk duyarız. Lütfen aşağıda ki telefondan bizimle iletişime geçin.

+90 (212) 939 6254

Başkent Nüfus Yüz Ölçümü
Papetee 283.007 4.167
Four Seasons Resort Bora Bora
Havalimanına 3,22km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
The St. Regis Bora Bora Resort
Havalimanına 7,3km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Le Meridien Bora Bora
Havalimanına 9km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Intercontinental Bora Bora & Thalasso Spa
Havalimanına 8,3km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Conrad Bora Bora Nui
Havalimanına 9,7km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Intercontinental Bora Bora Le Moana Resort
Havalimanına 10,9km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI
Bora Bora Pearl Beach Resort&Spa
Havalimanına 4,1km mesafade Sahile Sıfır Özel Lagün
OTEL DETAY SAYFASI