Intercontinental Bora Bora & Thalasso Spa
BORA BORA
World Travel Awards: Australasia's Leading Green Hotel 2018
Travvy Awards: Best Destination Wedding Resort in South Pacific 2017
Tripadvisor: Top 25 Hotels in the South Pacific 2017
ULAŞIM
Havalimanına Uzaklık: 8,3km
Aktarmalı
Uçus
Hızlı bot ile Transfer

Papetee'den Bora Bora'ya ulaşım iç hat uçuşu ile sağlanmaktadır. 

OTEL HAKKINDA

Bir tarafta parlak mavi lagün, diğer tarafta safir Güney Pasifik, bu ince arazi şeridi, Fransız Polinezyası'nın en seçkin resortu olan InterContinental Resort'a ev sahipliği yapmaktadır. InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa, gerçekten eşsiz bir 5 yıldızlı resort deneyimi sunuyor. Bora Bora'nın ana adasına ve görkemli Otemanu Dağı'na bakan çevre dostu tesis, konuklara Bora Bora'nın muhteşem manzarasını, lüks su üstü villalarını, yemyeşil tropik bahçeleri ve çok çeşitli su sporları ve aktiviteleri sunmak için mükemmel bir konumdadır.

Adres: PO Box 156-98 730 Bora Bora Fransız Polinezyası
Telefon: +689 40 60 76 00
Toplam oda sayısı: 88

ODALAR
RESTORANLAR
AKTİVİTELER
SPA & MASAJ
BALAYI SÜRPRİZİ
VIP DÜĞÜN
ODALAR
Emerald Overwater Villa
Oda Sayısı : 14
Müstakil villa
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Su üstü
Sapphire Overwater Villa
Oda Sayısı : 16
Müstakil villa
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Su üstü
Diamond Overwater Villa
Oda Sayısı : 19
Müstakil villa
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Su üstü
Diamond Otemanu Overwater Villa
Oda Sayısı : 21
Müstakil villa
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Su üstü
Pool Overwater Villa
Oda Sayısı : 5
Müstakil villa
Özel havuz
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Pool Premium Overwater Villa
Oda Sayısı : 5
Müstakil villa
Özel havuz
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Brando Suite Bora Bora ( One Bedroom Suite )
Oda Sayısı : 4
Müstakil villa
Özel havuz
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
Brando Suite Bora Bora ( 2 Bedroom Suite)
Oda Sayısı : 3
Müstakil villa
Özel havuz
Okyanus Manzarası
Müstakil teras
Veranda
RESTORANLAR
Sands Restaurant

Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'nın el değmemiş özel plajında yer alan Sands Restaurant, nefes kesen Otemanu manzarası ve muhteşem turkuaz mavisi lagün manzarası sunmaktadır.

Reef Restaurant

Reef Restaurant, lagün manzaralı açık havada yemek yiyebileceğiniz açık hava teraslı seçkin bir restaurantttır.

Le Corail Restaurant

Romantik, seçkin ve sıcak bir ortam sunan Le Corail, Bora Bora'da eşsiz bir gurme yemek deneyimi sunmaktadır. Fransız Polinezyası'nın en büyük şarap mahzenine sahip olma ayrıcalığına sahip Le Corail, ışıklandırılmış lagüne bakmaktadır.

Bubbles Bar

Lagün manzaralı ve Otemanu Dağı'nın muhteşem manzarasını sunan Bubbles, ünlü Black Pearl Martini de dahil olmak üzere çok çeşitli özel kokteyller sunmaktadır.

South Beach Bar

South Beach Bar, Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'nın hindistan cevizi ağaçlarının gölgesinde soğuk bir kokteyl yudumlayabileceğiniz mekanıdır.

Sands Bar

Sands Restaurant'ta yer alan Sands Bar, güzel Otemanu Dağı'nın manzarasını sunan tesisin beyaz kumlu plajına bakmaktadır.

AKTİVİTELER
Romantik Akşam Yemeği

Bora Bora, romantik fırsatlarla dolup taşar ve Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'da misafirlerin villalarının güzel romantik manzaralarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için iki kişilik unutulmaz bir akşam yemeği düzenlenebilir. Her biri adanın büyülü bir yerinde,  dört farklı romantik akşam yemeği fikri vardır. Le Reef Restaurant'ta, Villanızın terasında, Resort özel plajında; birbirinden romantik atmosferlerde sevdiğinizle birlikte akşam yemeği yiyebilirsiniz.

 

Yerel Gösteriler

Tema akşam yemeklerinde pazartesi ve cuma gecelerinde eğlenceye Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'nın enerji dolu ekibine katılın. Uluslararası ve Polinezya yemeklerinden oluşan nefis bir açık büfe servis edilirken, yerel sanatçılar ve dans ekipleri Tahiti müziği eşliğinde unutulmaz bir gösteri sunuyor.

SPA & MASAJ
Deep Ocean Spa

Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'nın gözdesi olan lüks Deep Ocean Spa, motu'nun yemyeşil tropik bahçelerine, bir tarafında lagüne ve diğer yandan Güney Pasifik Okyanusu'nun engin mavi genişliğine hakim mansaraya sahiptir.

<
BALAYI PAKETLERİ
Intercontinental Bora Bora Balayı

Balayınızı geçirmek, yeminlerinizi tazelemek veya sadece romantik bir kaçamak yapmak istiyorsanız, Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa balayı sürprizleri duygularınızı taçlandıracak.

VIP DÜĞÜN
Kumsalda Geleneksel Polinezya Töreni

Geleneksel Polinezya seremonisi, tropik çiçekler ve palmiye yapraklarından oluşan bir halı ile kaplı beyaz kumlu özel bir plajda gerçekleşir. Görkemli Otemanu Dağı manzarası ve lagünün ışıltılı turkuaz suları eşliğinde O'na evet diyebilirsiniz.. Dekore edilmiş bir kano, sizi özel su üstü villanızdan alıp dansçılar ve müzisyenlerin beklediği sahildeki tören alanına götürecektir.

Şapel Töreni

Yerel Şapel Töreni, Otemanu Dağı önünde ideal bir konumda yer alan muhteşem sualtı cam tabanlı şapelinde gerçekleşir. Nikah memuru ve ukuleleler gelin ve damata nikah alanına kadar eşlik ederler. Nikah esnasında Polinezyalı aşk şarkıları, şapelin dışındaki bir koro tarafından söylenir.  Törene, auti yaprakları, saf lagün suyu ve çiçek kolye ve kron gibi geleneksel aşk belirteçleri eklenir.  

Muhteşem Kumsal Töreni

Birbirlerine olan aşklarını tazelemek ve yeniden "EVET" demek isteyen çiftler için Royal Beach Package - Muhteşem Kumsal Töreni- paketi Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa koordinatörleri tarafından oluşturuldu. Özel villanızdan kano ile alınıp; kumsalda sizler için beyaz kumlar üzerinde hazırlanmış nikah alanına, yöresel PU sesi eşliğinde ulaşacaksınız. 

Deep Blue Nikah Paketi

Hayatınızın en muhteşem gününe Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa'nın Deep Blue Spa'sında muhteşem terapiler ile başlamay ne dersiniz? Deep Blue Spa'da alacağınız muhteşem spa deneyimi sonrasında nikahınız Cam Tabanlı Intercontinental Bora Bora Thalasso Spa Şapel'inde gerçekleştirilecektir. Muhteşem nikah töreniniz sonrasında günü kumsalda romantik bir akşam yemeği ile sonlandıracaksınız.