Four Seasons Maldives Private Island at Voavah
MALDİVLER
World Travel Awards: Maldives' Leading Honeymoon Resort 2018
ULAŞIM
Havalimanına Uzaklık: 134km
Direkt
Uçus
Deniz Uçağı

Male Ibrahim Nasir Uluslararası Havalimanı'ndan Four Seasons Private Island at Voavah'ya ulaşım deniz uçağı ile sağlanmaktadır.

OTEL HAKKINDA

Dünya üzerindeki herşeyden uzak ve herşeyin mümkün olduğu doğal bir ortamda balayınızı geçirdiğinizi hayal edin. Voavah'ta egzotik orman yeşillikleri tertemiz, beyaz kumsallar ve berrak su ile çevrilidir  ve tüm bunların hepsi sizin için burada.Yedi yatak odalı, Voavah Maldivler dünyanın ilk özel kullanımlı UNESCO tesisidir. Gerçek olamayacak kadar muhteşem Four Seasons Private Island at Voavah tek kelime ile ilk ve tek.

Adres: Undefined, Baa Atoll Maldives
Telefon: +960 66 00 888
Toplam oda sayısı: 7

ODALAR
RESTORANLAR
AKTİVİTELER
SPA & MASAJ
BALAYI SÜRPRİZİ
ODALAR
Mezzanine Suites
Oda Sayısı : 2
Okyanus Manzarası
Direk Kumsal Erişimi
Müstakil teras
Açık hava banyosu
Makyaj ve Traş Aynası
Two Bedroom Water Villa
Oda Sayısı : 1
Müstakil villa
Yemek Alanı
Oturma Alanı
Özel havuz
Okyanus Manzarası
Three Bedroom Beach Villa
Oda Sayısı : 1
Müstakil villa
Uyandırma Servisi
Yemek Alanı
Özel havuz
Okyanus Manzarası
RESTORANLAR
The Beach House

Mum ışığında hazırlanan havuzbaşı barbeküleri için The Beach House,açık veya kapalı alanda mükemmel bir ortam sunmaktadır. İster Çin, Japon, Sri Lanka, Hint, Maldiv, ister İtalyan, Lübnan veya Fas mutfağı olsun, dünya mutfağından farklı lezzetleri tadabilirsiniz.

In Villa Dining

Dünya mutfağından harika lezzetlerin sunulduğu The Beach House Restaurant'ın yanı sıra, istediğiniz tabağı villanızın konforunda tadabilirsiniz.

Landaa Giraavaru

Dünya mutfağından harikulade lezzetlerin servis edildiği Four Seasons Landaa Giraavaru Resort, Four Seasons Maldives Private Island at Voavah'a sadece 20 dakika hızlı bot yolculuğu mesafesindedir.

AKTİVİTELER
Voavah Aktiviteler

Tamamen özel bir adada neler yapabileceğinizi hayal edin. Voavah'ta olanaklar hayal gücünüzün ötesi için tasarlandı. 

SPA & MASAJ
Voavah Spa&Wellness

Four Seasons Maldives Voavah'ın kendine has derinlemesine sürükleyici terapileri ile bedensel ve zihinsel rahatlama ile konaklama süresince gerginliğinizi atacak ve ritminizi yeniden yakalayacaksınız.

BALAYI PAKETLERİ
Four Seasons Voavah Balayı

Tamamen siz ve O'na ait bir ada hayatı hayal edin...ve o adada tamami ile gözlerden uzak bir balayı geçirdiğinizi. İşte Four Seasons Maldives Private Island Voavah tam anlamı ile bu konsept için dizayn edildi..

VIP DÜĞÜN