WEWAY HAKKINDA

Operasyonel mükemmeliyet ile en özel anlarınıza optimum çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı “çözüm ortağınız”

WEWAY, turizm faaliyetlerine 2018 yılı içerisinde Mecidiyeköy Beytem Plaza’da başlamıştır.

2006 yılından itibaren turizm sektörü içerisinde yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı organizasyona imza atmış , turizm ve iletişim kökenli 2 genç girişimci tarafından kurulmuştur. WEWAY, 11050 no’lu TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) belge numaralı A Grubu Seyahat Acentasıdır. Birbirinden değerli kurumsal firmalara çözüm ortağı anlayışı ile hizmet veren WEWAY, aynı zamanda yurtiçi & yurtdışı düğün ve balayı organizasyonu taleplerinize mükemmeliyetçi organizasyon anlayışı ile hizmet verebilecek deneyim ve bilgiye sahiptir.

Genç ve dinamik yapısı ile turizm sektörünün YARIN’ı olmayı kendisine misyon edinmiş ve kişiye özel paket program üretme konusunda uzman firma, uzmanlık alanı olan her bir hizmet için çatısı altında farklı markalar barındırmaktadır. Kişiye özel balayı programları hazırlayan W-Balayı, dünyanın neredeyse her bir köşesinde lüks ve rekabetçi fiyat odaklı araç transferi hizmeti gerçekleştiren AVANTGARD LIMOUSINE, kurumsal firmalara ve bireysel talep sahiplerine en hızlı ve güvenilir bir şekilde vize & danışmanlık hizmeti sunan VİZEVİ, dünyanın her köşesinde düğün organizasyonları hizmeti sunan W-Düğün, firmanın değerli markalarıdır.

Sunmuş olduğu herbir hizmeti TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) turizm mevzuatı kuralları ve gereklilikleri içerisinde talep sahiplerine sunan WEWAY, portföyünü her geçen gün genişletip; sektörün EN GÜVENİLİR çözüm ortağı olabilmek için elinden gelen tüm gayreti gösterecektir.

KÜNYE

Şirket Ünvanı : WEWAY TURİZM VE SEYAHAT YATIRIMLARI HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
TÜRSAB Belge No : 11050
Vergi Dairesi ve Numarası : Mecidiyeköy VD. 8000849919
Ticaret Sicil No : 136202-5
Tescil Tarihi : 25.04.2018
Mersis No : 0123077460700001
Merkez : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Maya Akar Center No:102/1-4 Şişli İstanbul